Možnosti platby

 

Hotově – na prodejně
V případě, že jste si vybrali osobní odběr, za zboží můžete zaplatit převodem nebo hotově přímo na prodejně.

 

Dobírka – hotově řidiči přepravní společnosti
Dobírka je dle nejnovějších statistik stále nejvyužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti, kterému za balík zaplatíte v hotovosti. 

 

Platba převodem na účet
Po odeslání objednávky obdržíte emailem potvrzení objednávky, ve kterém je uvedeno naše číslo účtu, variabilní symbol a částku pro převod. Bankovní převod zpravidla trvá 1-2 pracovní dny. Po hradě Vám přijde informační e-mail, že zaplacení proběhlo v pořádku. Následně bude objednané zboží expedováno nebo bude zboží nachystané na prodejně. O této skutečnosti budete taktéž informováni prostřednictvím e-mailemu.

 

Platba kartou řidiči společnosti PPL
Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti PPL, kterému za balík zaplatíte platební kartou. Řidiči disponuji moderním mobilním platebním terminálem, takže nemusíte s řidičem chodit do jeho automobilu.