Objednávky přijaté do 18.12. do 24:00, které budou uhrazeny platební kartou nebo dobírkou garantujeme doručit do Vánoc. Garance se vztahuje na přepravu PPL a Zásilkovna.

Barevný cardigan

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Zapomeňte na nudnou šeď a rozzařte celou ulici. Buďte výjimečná a vystupte z davu jedinečným růžovým cardiganem od KOOI KNITWEAR z kvalitní vlny.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem
Varianta
Běžná cena 2 363 Kč
Ušetříte 236 Kč (–10 %)
2 127 Kč    
Značka KOOI KNITWEAR
Kategorie Mikiny a svetry
 

Zapomeňte na nudnou šeď a rozzařte celou ulici. Buďte výjimečná a vystupte z davu jedinečným růžovým cardiganem od KOOI KNITWEAR z kvalitní vlny.

Materiál:

100% bavlna

Velikost:

Tělesná výška: 166 cm
Hrudník: 85 cm
Pas: 66 cm
Boky: 92 cm
Délka: 88 cm

Již před šedesáti lety v malém městě Ada v severním Srbsku měli prarodiče Kornela Boldižara sen.

Začalo to myšlenkou spřádání příze z recyklovaného textilu, a nakonec vyrostlo v podnikání s úplety natolik silné, aby udrželo jednu generaci a inspirovalo další a další.

V roce 2006 Kornel, tehdy 29letý, převzal firmu. Zavázal se přeměnit jeden obchod se dvěma zastaralými pletacími stroji na novou, moderní, streetwear značku. Rok 2011, 2012 byl startem nejen k upevnění značky KOOI-KNIT na domácím trhu, ale také začátkem k exportu.

Dnes KOOI-KNIT má dva výrobní závody, aby udrželi poptávku. Nemluvě o třech obchodech v největších srbských městech, stejně jako o distributorech v Rakousku, Německu a Bosně a Hercegovině. Kornel zaměstnává 50 lidí; nyní očekává vytvoření dalších 20 pracovních míst. Původní designy KOOI-KNITu vyhledávají stále více fanoušků a Kornel a jeho tvůrčí tým ví, že to nejlepší přichází.