Barevný svetr / sako s límcem KOOI KNITWEAR z ovčí vlny

Neohodnoceno
 

Nebaví vás černo-bílá konfekce, kterou kolem sebe vidíte každý den? Buďte výjimečná a vystupte z davu jedinečným svetrem od KOOI KNITWEAR z kvalitní ovčí vlny.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Varianta
2 531 Kč    
Značka KOOI KNITWEAR
Kategorie Saka
 

Nebaví vás černo-bílá konfekce, kterou kolem sebe vidíte každý den? Buďte výjimečná a vystupte z davu jedinečným svetrem od KOOI KNITWEAR z kvalitní ovčí vlny.

Stylový vysoký límec
2 přední kapse se zapínáním na zip
Sako / svetr se zapíná pomocí 3 cvoků

Materiál:

80% ovčí vlna
20% polyamid

Límec:
21 + 20% vlna alpaky + merino vlna
29% polyamid
28% akryl
2% elastan

Velikost:

Tělesná výška: 168 cm
Hrudník: 89 cm
Pas: 70 cm
Boky: 96 cm
Délka: 60 cm
Výška límce: 9 cm

 

Již před šedesáti lety v malém městě Ada v severním Srbsku měli prarodiče Kornela Boldižara sen.

Začalo to myšlenkou spřádání příze z recyklovaného textilu, a nakonec vyrostlo v podnikání s úplety natolik silné, aby udrželo jednu generaci a inspirovalo další a další.

V roce 2006 Kornel, tehdy 29letý, převzal firmu. Zavázal se přeměnit jeden obchod se dvěma zastaralými pletacími stroji na novou, moderní, streetwear značku. Rok 2011, 2012 byl startem nejen k upevnění značky KOOI-KNIT na domácím trhu, ale také začátkem k exportu.

Dnes KOOI-KNIT má dva výrobní závody, aby udrželi poptávku. Nemluvě o třech obchodech v největších srbských městech, stejně jako o distributorech v Rakousku, Německu a Bosně a Hercegovině. Kornel zaměstnává 50 lidí; nyní očekává vytvoření dalších 20 pracovních míst. Původní designy KOOI-KNITu vyhledávají stále více fanoušků a Kornel a jeho tvůrčí tým ví, že to nejlepší přichází.