Ledvinka HELLY HANSEN YU BUM BAG BANANE YU

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Young Urban je sbírka 90. let HH inspirovaná plaveckým oblečením a sportovním oblečením. Kombinace klasických siluet 90. let s moderní konstrukcí a pohodlím.

100% polyesterový zadek.
Zipy YKK®.
Nastavitelný pásek na opasku.
Hlavní přihrádka.
Malá přihrádka vzadu.
Tištěné logo.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Varianta
Můžeme doručit do
24.4.2024
690 Kč    
Značka HELLY HANSEN
Kategorie Kabelky
 

Young Urban je sbírka 90. let HH inspirovaná plaveckým oblečením a sportovním oblečením. Kombinace klasických siluet 90. let s moderní konstrukcí a pohodlím.

100% polyesterový zadek.
Zipy YKK®.
Nastavitelný pásek na opasku.
Hlavní přihrádka.
Malá přihrádka vzadu.
Tištěné logo.

materiál:

100% Polyester

Barva:

CHARCOAL

Barva produktů se může lišit dle nastavení Vašeho zařízení (monitor, mobil, tablet atd.)

Materiál 100% Polyester

Příběh HELLY HANSEN se datuje do roku 1877. Po mnoha letech strávených na moři, norský kapitán Helly Hansen Juell a jeho manželka Maren Margarethe začali vyrábět nepromokavé plátno z hrubého plátna namočeného ve lněném oleji, z kterého šili bundy, kalhoty a plachty. Na trhu uspěli, v průběhu prvních pěti let prodali přibližně 10.000 kusů výrobků. V roce 1878 společnost získala diplom na Paris Expo a začali své výrobky vyvážet.

Ve 20. století HELLY HANSEN udělal několik průlomů v oblasti vývoje principu vrstvení materiálů, dnes známý jako 3-vrstvý Systém ™. V roce 1949 použil tenký list průhledného PVC plastu všitý do nepromokavých kabátů a s výrobou 30 000 kabátů každý měsíc to byl téměř okamžitý úspěch.

Původní fleece byl vyvinut v roce 1961 a od té doby byl zdokonalován po téměř 50 let. Tato nová izolační vrstva byla teplá, lehká a rychleschnoucí, ideální pro nošení pod vrchní ochrannou vrstvou. To bylo brzy přijato uživateli, protože to nabídlo mimořádnou ochranu proti chladu, větru i při tvrdé fyzické práci. Chrání dokonce proti sněhu s deštěm, takže zůstáváte v teple i v extrémních podmínkách, a to i po mnoha praních.

Příběh vrstvení byl dokončen v roce 1970 s rozvojem LIFA. Tento zázrak vlákna, který se používá v LIFA, drží kůži v suchu a teple, odebráním vlhkosti od těla, je to ideální textilie pro rekreační, sportovní i pracovní oděvy. Nejnovější generaci LIFA HELLY HANSEN stále používá.

V roce 1980 byla zahájena výroba technologie Helly Tech  s použitím hydrofilní a mikroporézní technologie, což znamenalo, že oděv byl nepromokavý a zároveň prodyšný.  Vývoj prodyšné a nepromokavé bundy měl hluboký vliv na sportovní průmysl. HELLY HANSEN nyní vyrábí technické svrchní oděvy.

Dědictví Helly Hansen Juell zůstalo po dnes základním stavebním kamenem.

Dnes výrobky HELLY HANSEN používá mnoho světově známých námořníků, lyžařů a dobrodruhů, kteří pro podání vysokých výkonů vyžadují maximální ochranu i v těch nejtěžších podmínkách.