O Nás

Ahoj,

jmenuji se Eliška a společnost jsem založila v roce 2015. ELISEN není žádný anglický název, jak je zde v ČR velmi oblíbeno, ale je to zkratka dvou slov a to Elišky sen = ELISEN.

Ano, ano, mohla jsem se po mateřské vrátit zpět do firmy, kde jsem se toho velmi naučila, měla jistý plat, skvělý kolektiv a stálou pracovní dobu, ale já chtěla něco víc, né jen si „odbouchnout“ 8 hodinovou pracovní dobu :).

A proč jsem si zvolila tento obor? Vadil mi přístup v obchodech, jak personálu, tak i v nabízeném sortimentu. Připadalo mi, že ve všech obchodech naleznu stejný styl. Prostě nic jiného. Všichni lidé chodili jako stádo ovcí. Z tohoto důvodu jsem začala vybírat značky, které jsou prostě jiné, jak v kvalitě, tak i ve stylu :).

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dáme si společně kávu nebo džus. Společně vybereme outfit, ve kterém se bude zákazník cítit skvěle a bude se mu líbit.

Co se týče e-shopu, ten jsem zprovoznila proto, abych ukázala, že ho lze vést trošku jinak. Když přijde k nám objednávka, máme z toho velkou, upřímnou radost. Zboží fyzicky zkontrolujeme a až potom zákazníkovi potvrzujeme termín dodání. Snažíme se expedovat zboží do 24 hodin, což se nám na 99% daří. Zákazník jak v e-mailové komunikaci či telefonické vždy jedná se mnou.

Elisen - Eliška Šperková

S kolegyněmi do naší práce dáváme srdíčko a těší nás každý spokojený zákazník.