Taška HELLY HANSEN TRAVEL BEACH TOTE

2 hodnocení
 
 

Taška Travel Beach Tote je jak praktická, tak stylová; pojme veškeré vaše nezbytnosti na pláž nebo na loď.

Přibližně 27L.
PU hlavní tkanina.
Jeden hlavní velký prostor.
Vnější kapsa na vaše nezbytnost.
Držadla.
YKK®Zipy.

Rozměry:

Délka: 40 cm
Šířka: 15
Hloubka: 45 cm

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Varianta
Můžeme doručit do
22.7.2024
1 032 Kč    
Značka HELLY HANSEN
Kategorie Shopper tašky
 

Taška Travel Beach Tote je jak praktická, tak stylová; pojme veškeré vaše nezbytnosti na pláž nebo na loď.

Přibližně 27L.
PU hlavní tkanina.
Jeden hlavní velký prostor.
Vnější kapsa na vaše nezbytnost.
Držadla.
YKK®Zipy.

Rozměry:

Délka: 40 cm
Šířka: 15
Hloubka: 45 cm

Barva:

FOREST NIGHT

Materiál:

Materiál vnější:
100% Polyurethan

Materiál vnitřní:
52% Bavlna
48% Polyester

Barva produktů se může lišit dle nastavení Vašeho zařízení (monitor, mobil, tablet atd.)

Materiál 100% Polyurethan

Příběh HELLY HANSEN se datuje do roku 1877. Po mnoha letech strávených na moři, norský kapitán Helly Hansen Juell a jeho manželka Maren Margarethe začali vyrábět nepromokavé plátno z hrubého plátna namočeného ve lněném oleji, z kterého šili bundy, kalhoty a plachty. Na trhu uspěli, v průběhu prvních pěti let prodali přibližně 10.000 kusů výrobků. V roce 1878 společnost získala diplom na Paris Expo a začali své výrobky vyvážet.

Ve 20. století HELLY HANSEN udělal několik průlomů v oblasti vývoje principu vrstvení materiálů, dnes známý jako 3-vrstvý Systém ™. V roce 1949 použil tenký list průhledného PVC plastu všitý do nepromokavých kabátů a s výrobou 30 000 kabátů každý měsíc to byl téměř okamžitý úspěch.

Původní fleece byl vyvinut v roce 1961 a od té doby byl zdokonalován po téměř 50 let. Tato nová izolační vrstva byla teplá, lehká a rychleschnoucí, ideální pro nošení pod vrchní ochrannou vrstvou. To bylo brzy přijato uživateli, protože to nabídlo mimořádnou ochranu proti chladu, větru i při tvrdé fyzické práci. Chrání dokonce proti sněhu s deštěm, takže zůstáváte v teple i v extrémních podmínkách, a to i po mnoha praních.

Příběh vrstvení byl dokončen v roce 1970 s rozvojem LIFA. Tento zázrak vlákna, který se používá v LIFA, drží kůži v suchu a teple, odebráním vlhkosti od těla, je to ideální textilie pro rekreační, sportovní i pracovní oděvy. Nejnovější generaci LIFA HELLY HANSEN stále používá.

V roce 1980 byla zahájena výroba technologie Helly Tech  s použitím hydrofilní a mikroporézní technologie, což znamenalo, že oděv byl nepromokavý a zároveň prodyšný.  Vývoj prodyšné a nepromokavé bundy měl hluboký vliv na sportovní průmysl. HELLY HANSEN nyní vyrábí technické svrchní oděvy.

Dědictví Helly Hansen Juell zůstalo po dnes základním stavebním kamenem.

Dnes výrobky HELLY HANSEN používá mnoho světově známých námořníků, lyžařů a dobrodruhů, kteří pro podání vysokých výkonů vyžadují maximální ochranu i v těch nejtěžších podmínkách.