GALANT SOCKS

Dva kamarádi Marek a Vojta, kteří se rozhodli zanechat tady na tom světě nějakou stopu. Značka Galant vznikla v hlavě jednoho z nich již před pár lety, ale až po společném plánování, kam a jak posunout novou českou značku, si řekli, že od podlahy to bude lepší. Pár měsíců s náčrty, návrhy, po nocích ladit barvy, domluvit se s výrobcem, návrhy etiket a nákupy obalových materiálů, finální kontroly a opět změny barev. Bylo toho tolik, ale vize toho, že se to již blíží, byla pro ně silnější. Po cca 6ti měsících přivítali doma prvních 7 originálních designových ponožek! Další rok rozšířili nabídku o dalších 12 dezénů a každým rokem se jejich nabídka rozšiřuje.


Čím se vlastně jejich ponožky liší od konkurence? Snaží se dělat ponožky, které se budou hlavně nosit. Nechtějí dělat ponožky vtipné, které dostanete někdo jako dárek, ale nikdy by si je nevzal na sebe. Jejich první kolekce čítala jen jednodušší vzory a mix barev. Následovala kolekce lehce odvážnější, ale stále na úrovni.


Dbají na kvalitu a pro klientský přístup k zákazníkům. Kvalita se odráží především v tom ohledu, že vše, co je spojeno s jejich značkou bylo vyrobeno v České republice od samotných ponožek tak i etiket či dárkových krabiček. Ke svým zákazníkům chovají výjimečný závazek, protože právě díky jim se může jejich značka dále rozšiřovat a jsou schopni více investovat do produktů. Proto se snaží stálým zákazníkům vycházet vstříc v podobě výhodných balíčků či slev na naše ponožky. Alespoň takto můžou zákazníkům poděkovat za jejich loajalitu a důvěru v Galant Socks.

 

Žádné produkty od výrobce GALANT SOCKS nebyly nalezeny....