Dámský náramek ELISEN - EGALMIEL

1 hodnocení
 
Ruční práce Efekt lupa
 

Stylový, ručně vyrobený náramek z kůže. Osazen chirurgickou ocelí.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Varianta
Můžeme doručit do
25.6.2024
699 Kč    
Značka ELISEN s láskou
Kategorie Náramky
 

Ručně vyrobený náramek z kůže. Osazen chirurgickou ocelí.Délka náramku je 22 cm.

Materiál:

Kůže
Chirurgická ocel

Barva:

Přírodní
Černá

Zapínání:

Magnetek s pojistkou

Výroba na zakázku:

Máš svoji představu o náramku a chceš ji realizovat? Potřebuješ jinou délku? Svým zákazníkům nabízíme i zakázkovou výrobu.

Rady v péči o náramky:

Nepoužívejte na čištění chemii ani žádné jiné přípravky. Kameny a kovy by měly být vždy otřeny jen jemným hadříkem. Doporučujeme nenosit náramky při těžkých pracích a sportovních aktivitách, kdy mohou být poškozeny jednotlivé kameny a komponenty. Nesvědčí jim vlhkost. Náramky na elastickém lanku se časem lehce natáhnout i přesto si nevybírejte při koupi těsný, jelikož nebude pohodlný a rychle se může onosit. Svůj náramek v případě odložení umístěte do pytlíčku, který jste od nás při koupi náramku obdrželi. V něm se totiž např. nezamotá s jinými šperky nebo se neponičí přírodní kameny a symboly z ušlechtilých kovů.

 

Společně se sestrou ručně vyrábíme náramky. Každá máme zaměření jiné. Sestra je velmi šikovná na ruční práce a vyrábí shamballa náramky. Mimo jiné vyrábí krásné vánoční ozdoby, obrázky, paličkuje atd. – naleznete ji na facebooku pod značkou Meg. Já se zaměřila na náramky z kůže, stříbra, chirurgické oceli či minerálů.

Jako malá jsem obdivovala, jak naše maminka umí krásně šít. Takže jsem si pořídila svůj první šicí stroj, se kterým se postupně učím pracovat a některé mé výroby již na e-shopu naleznete.

Značku ELISEN s láskou jsme pojmenovali proto, protože to opravdu děláme s radostí a těší nás, když vidíme zákazníka spokojeni.