Dámský náramek ELISEN - EGALMIEL

Neohodnoceno
 
 

Stylový, ručně vyrobený náramek z kůže. Osazen chirurgickou ocelí.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem
Varianta
699 Kč    
Značka ELISEN s láskou
Kategorie Náramky
 

Ručně vyrobený náramek z kůže. Osazen chirurgickou ocelí.

Materiál:
Kůže
Chirurgická ocel

Barva:
Přírodní
Černá

Zapínání:
Magnetek s pojistkou

Výroba na zakázku:
Máš svoji představu o náramku a chceš ji realizovat? Potřebuješ jinou délku? Svým zákazníkům nabízíme i zakázkovou výrobu.

5 základních rad v péči o náramky
Nepoužívejte na čištění chemii ani žádné jiné přípravky
Kameny a kovy by měly být vždy otřeny jen jemným hadříkem
Náramkům nesvědčí vlhkost a odírání o tvrdý povrch např. při těžkých pracích
Náramky na elastickém lanku se časem lehce natáhnout i přesto si nevybírejte při koupi těsný, jelikož nebude pohodlný a rychle se může onosit.
Skladujte náramky samostatně, ne společně s ostatními šperky, aby se například nezamotaly či nepoškrábaly. Doporučujeme nenosit náramky při těžkých pracích a sportovních aktivitách, kdy mohou být poškozeny jednotlivé kameny a komponenty – jsou to přeci jenom převážně přírodní materiály a každý má svou tvrdost. Svůj náramek v případě odložení umístěte do pytlíčku, který jste od nás při koupi náramku obdrželi. V něm se totiž např. nezamotá s jinými šperky nebo se neponičí přírodní kameny a symboly z ušlechtilých kovů.

Skutečná barva zboží se může lišit od barvy na obrazovce dle druhu a nastavení vašeho monitoru.

 

Společně se sestrou ručně vyrábíme náramky. Každá máme zaměření jiné. Sestra je velmi šikovná na ruční práce a vyrábí shamballa náramky. Mimo jiné vyrábí krásné vánoční ozdoby, obrázky, paličkuje atd. – naleznete ji na facebooku pod značkou Meg. Já se zaměřila na náramky z kůže, stříbra, chirurgické oceli či minerálů.

Značku ELISEN s láskou jsme pojmenovali proto, protože to opravdu děláme s radostí a těší nás, když vidíme zákazníka spokojeni.